Obsługa klienta

Przy składaniu zamówienia prosimy prawidłowo wypełnić wszystkie pola formularza zamówienia i użyć swoich rzeczywistych danych adresowych celem sprawnego dostarczenia do Państwa wybranego Dzieła.

Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z zakupem Dzieła. Wysłanie formularza ma charakter informacyjny. „ART GALERY IB” sprawdza dostępność zamówionego dzieła i w przypadku kiedy jest ono wystawione na sprzedaż – galeria w przeciągu 24 godzin wysyła do klienta potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Jednocześnie informuje o kosztach zakupu, sposobie, terminie i kosztach dostarczenia na wskazane w zamówieniu miejsce. Udziela informacji dotyczących realizacji płatności. Stanowi to ofertę handlową dla Klienta złożoną przez ART GALERY IB.

Klient sprawdza ofertę i jeśli ją potwierdzi Galeria rezerwuje dla niego Dzieło na okres do 5 dni roboczych w czasie których wpłaca ustaloną kwotę pieniędzy na rachunek bankowy ART GALERY IB, co stanowi zawarcie umowy sprzedaży. Zapłata za Dzieło dokonywana jest przed dostarczeniem Dzieła, przelewem na rachunek bankowy PUH KONWALIA Izabela Bajda, Zaksięgowanie wpłaty na rachunku bankowym rozpoczyna czynności zmierzające do bezpiecznego i skutecznego doręczenia Dzieła Klientowi.

„ART GALERY IB” przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta będą realizowane w kolejności zgłoszeń.

Rzeczywisty wygląd Dzieł opublikowanych w ART GALERY IB może ze względów specyfiki przekazu teleinformatycznego różnić się od wyglądu publikowanego na reprodukcjach fotograficznych. Klijent zobowiązuje się przed potwierdzeniem Zamówienia Dzieła do zgłoszenia wszelkich wątpliwości w związku z wyglądem Dzieła.

 

Regulamin zakupów w naszej galerii - REGULAMIN

 

Serdecznie zapraszamy do galerii.


Oferta