Malowidła i płaskorzeźby ścienne.

Zdjęcie przedstawia płytę nagrobną Majów wykoanną na specjalne zamówienie dla jednej z dyskotek w Szczecinie.

Przedszkole i szkoła to miejsca, gdzie dziecko spędza dużo czasu, aby rzeczywiście był to czas intensywnego rozwoju warto pomyśleć o dostosowaniu estetyki przestrzeni, w której młody człowiek przebywa w taki sposób, aby wykorzystać kolory, które pozytywnie wpływają na koncentrację, ilustrują fragmenty wiedzy, uczą i edukuję, pokazują wielobarwność i różnorodność świata, a przede wszystkim rozwijają wyobraźnie. Szczególnie ważne jest to w przypadku małych dzieci, które po raz pierwszy muszą adaptować się do nowego otoczenia, jakim jest żłobek czy przedszkole, obecność ulubionych bohaterów bajek pozwoli uczynić ten proces krótszym, a z czasem zapisze się we wspomnieniach, jako bajkowe miejsce.

Odpowiedni dobór koloru w pokoju dziecka ma ogromne znaczenie, ponieważ wpływa na jego rozwój, samopoczucie oraz nastrój. Może pobudzać do działania, albo wpływać na spokojne zasypianie. Kolorowe malowidła na ścianach w pokoju dziecka są niezwykle atrakcyjne z kilku powodów, przede wszystkim ożywiają pokój i pobudzają wyobraźnię oraz sprawiają, że dziecko z przyjemnością w nim przebywa.

Malowidła ścienne w barze lub restauracji to fantastyczny sposób, aby nadać niepowtarzalny charakter miejscu. Malowidło ścienne stanowi integralną część wystroju jest elementem kształtującym wizerunek lokalu, podkreślającym jego styl oraz niepowtarzalny charakter, dzięki czemu staje się lepiej zapamiętanym przez klientów. Malowidło ścienne pełni funkcję reklamy oraz stanowi wizytówkę miejsca, umożliwia dostosowanie stylu restauracji do pożądanego typu odbiorców. 

Dominujące obrazy ścienne w mieszkaniu mogą stanowić centralną ozdobę pokoju lub być ledwo dostrzegalnym motywem dyskretnie wkomponowanych w pomieszczenie nadającym wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dajemy możliwości zaaranżowania ściany w niekonwencjonalny sposób, zależy to przede wszystkim od Państwa preferencji i potrzeb oraz funkcji, jakie malowidło ma spełniać w pomieszczeniu. Malowidła na ścianie najczęściej wykorzystywane są by nadać jedyny w swoim rodzaju wygląd i nastrój w sypialni, salonie, kuchni czy łazience.

Oferta Malarska

• artystyczne malarstwo ścienne, malarstwo dekoracyjne,
• aranżacja barów, klubów, pubów, salonów fryzjerskich itp.

• malowanie pokoi dziecięcych, przedszkola, bary, kluby, dyskoteki, restauracje, hotele, salony fryzjerskie itp.
• dobór koloru do pomieszczenia, klubu, baru, restauracji,


 

MALOWIDŁA ŚCIENNE, DUŻE FORMATY:

Cennik usług malarskich podzielony jest ze względu na poziom trudności danego motywu i czasochłonność wykonania.
1. 100-150zł za m2: Motywy proste tam gdzie dominuje tło, postacie bajkowe, proste nieskomplikowane formy.
2. 150-250zł za m2: Motywy bardziej skomplikowane, czasochłonne, tam gdzie dominuje forma nad tłem.
3. 250-300zł za m2: Motywy skomplikowane, czasochłonne, z dużą ilością szczegółów, postacie realistyczne, sceny dynamiczne, modelunek z światłocieniem.


Malowanie dużych formatów powyżej 15m2 obniża koszt realizacji malarstwa ściennego.

Kontakt: Izabela Bajda 696 180 044

Powrót

Oferta